O mně

Pavel Straka

Masérem jsem nebyl odjakživa. Není to sice tak dlouho, co jsem prozřel, ale díky osudu za to. Konečně jsem ve svém životě našel práci, která je mi koníčkem a která i mne samotného rozvíjí a naplňuje. Masérská cesta mi otevřela oči ve více směrech a ukázala mi i cesty další. Cestu za smyslem života, cestu k poznání sebe sama a elán do rozvíjení své duše.

Masáž totiž není jen fyzické působení na svaly, ale má i hlubší smysl. Dokáže navodit harmonii těla i duše.

Rád Vám prostřednictvím masáží dopřeji relaxaci i prevenci. K fyzickým problémům se snažím přistupovat komplexně a věřím, že společnými silami je dokážeme eliminovat.

Masérské služby poskytuji na základě Osvědčení o získání profesní kvalifikace Sportovní masáž z kurzu School of Traditional Chinesse Medicine Prague s.r.o. akreditovaného Ministerstvem sportu, mládeže a tělovýchovy. Tento masérský kurz jsem ukončil v roce 2017 a následně jsem absolvoval i další kurzy rozšiřující mé masérské dovednosti. Momentálně se při výběru doplňujících masérských kurzů zaměřuji na ty, které zahrnují ájurvédské techniky, ale těšit se můžete třeba i na bambusové masáže a podobně.