Rezervační podmínky

PŘED REZERVACÍ TERMÍNU MASÁŽE SI PŘEČTĚTE KONTRAINDIKACE MASÁŽÍ.

Pro vytvoření rezervace využijte rezervační systém – Vytvořit rezervaci

Vyberte si druh a délku masáže a zarezervujte si termín, který Vám vyhovuje. Následně Vám dorazí e-mail „Rezervace čeká na schválení“.

Nemáte-li uhrazený depozit pro storno poplatek, dorazí Vám e-mail s podklady k platbě zálohy ve výši 400 Kč / masáž. Po uhrazení zálohy bude Vaše rezervace schválena.

Svoji rezervaci můžete zrušit do 48 hodin před termínem masáže. V takovém případě Vám bude částka 400 Kč vrácena na účet, ze kterého dorazila.  Pokud masáž takto zrušíte a hned vytvoříte novou rezervaci, částka 400 Kč pokryje novou zálohu. Storno poplatek 400 Kč pokryje zrušení rezervace méně než 48 hodin před termínem masáže.

Pokud potřebujete z jakýchkoliv důvodů masáž zrušit méně jak 48 hodin před termínem, můžete za sebe na svůj objednaný termín poslat kohokoliv jiného – manžela, manželku, sestru, kamaráda, kolegu nebo třeba souseda. Když za sebe takto pošlete náhradu, nepřijdete o částku zálohy a všichni budeme spokojeni ;-) .

Na místě se z ceny masáže odečte uhrazená záloha a uhradíte pouze doplatek. Doklad vystavím na celou částku, případně pouze storno poplatek, v den termínu masáže.

Pravidelným klientům nabízím možnost uhrazení zálohy do depozitu oproti potvrzení, aby se nemuseli zatěžovat finanční administrativou při každé rezervaci. Máte-li o toto zájem, domluvíme se při Vaší návštěvě.

Využíváte-li k úhradě masáže dárkový poukaz, není nutné platit zálohu. V případě zrušení masáže, bude storno poplatek strhnut z hodnoty dárkového poukazu.